• A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. meghirdette a „Szülőföldön magyarul” című programra vonatkozó felhívását a nevelési, oktatási, valamint tankönyv- és taneszköz támogatás, illetve hallgatói támogatásra vonatkozó támogatási kérelem benyújtására a 2020/2021-es tanévre. A 2020/2021-es tanévre igényelhető támogatásokra 2021. június 10. - 2021. szeptember 30. közötti időszakban lehet a támogatási kérelmeket benyújtani. A támogatási kérelem utolsó postára adási dátuma: 2021. szeptember 30.
            • Vitajte na stránkach našej školy - Üdvözöljük honlapunkon

• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň. - Iskolánk az EduPage iskolai információs rendszert használja. Kérjük jelentkezzen be!

• Zvonenia - Csengetés

Štvrtok 24. 6. 2021