• Vitajte na stránkach našej školy
        • Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
          • Budapešť - Nemzeti Összetartozás Napja – Budapest

Vďaka našej partnerskej škole z Békéšskej Čaby a organizácie Hungarofest Nonprofit Kfr. sa 34 žiakov našej školy zúčastnilo celodenného výletu v Budapešti. Pred parlamentom nás čakal slávnostný program pre tisíce žiakov – učiacich sa v triedach s vyučovacím jazykom maďarským mimo hraníc Maďarskej republiky. Spoločne sme si zaspievali pieseň Kézfogás od Tamása Szarku, potom sme navštívili parlament. Nasledovala prechádzka pri Dunaji a večer pre nás pripravili predstavenie známej rockovej opery Isván, a király.

• Súťaž AutoCAD - AutoCAD verseny

Dňa 30. apríla 2019 sa na našej škole uskutočnila súťaž žiakov IV.BM v kreslení v programe AutoCAD. Žiaci si mohli preveriť svoje vedomosti a zručnosti zo základov technického kreslenia pomocou počítača. Suverénnym víťazom súťaže sa stal Jozef Szépe.

Iskolánkban 2019. április 30-án került megrendezésre az AutoCAD rajzolási verseny, melynek keretén belül IV.BM osztály diákjai bizonyíthatták tudásukat és készségeket a számítógépes rajzolás alapjaiból. A versenynek egyértelmű nyertese Szépe Jozef lett.

• Zvonenia

Streda 26. 6. 2019

• "HATÁRTALANUL" v Debrecíne - HATÁRTALANUL Debrecenben jártunk
      • „Ľudová hračka - vyrob si ju sám!” - „Népi játékok – készítsd el magad!”
      • Maturitné triedy - Az érettségiző osztályok
      • Rozlúčka maturantov 2018 - Az eretségizők ballagása 2018