• Vitajte na stránkach našej školy
        • Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
        • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
        • A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. meghirdette a „Szülőföldön magyarul” című programra vonatkozó felhívását a nevelési, oktatási, valamint tankönyv- és taneszköz támogatás, illetve hallgatói támogatásra vonatkozó támogatási kérelem benyújtására a 2018/2019-es tanévre. A 2018/2019-es tanévre igényelhető támogatásokra 2019. március 8. - 2019. április 26. közötti időszakban lehet a támogatási kérelmeket benyújtani. A támogatási kérelem utolsó postára adási dátuma: 2019. április 26.
          • Pravopisná súťaž v maďarskom jazyku - Magyar helyesírási verseny

„ Písanie je proces plný chýb a ich odstraňovania. Treba skúšať a upravovať zasa a zasa, stále dookola...“ (Gavriel Guy Kay)

Na našej škole je už tradíciou, že v každom školskom roku organizujeme pre našich žiakov domácu súťaž v pravopise. Cieľom je, aby si účastníci preverili svoje zručnosti a vedomosti v maďarskom pravopise. Súťaže sa zúčastnilo 12 žiakov, z prvého ročníka štyria, z druhého traja, z tretieho dvaja a z končiaceho ročníka traja žiaci. V prvej časti súťaže mali žiaci napísať diktát, v druhej časti mali riešiť test.

• Zvonenia

Streda 20. 3. 2019

• „Ľudová hračka - vyrob si ju sám!” - „Népi játékok – készítsd el magad!”
      • Maturitné triedy - Az érettségiző osztályok
      • Rozlúčka maturantov 2018 - Az eretségizők ballagása 2018