• Prihláška na externé štúdium

• Nadstavbové štúdium - Felépítményi szakok ...viac tu - többet itt

Externú formu štúdia otvárame v školskom roku 2017/2018 !

A 2017/2018-as tanévben is lehetőséget kínálunk a távutas képzésre!

Máte tri možnosti ako sa prihlásiť na externé štúdium:

1. Stiahnite si prosím nasledujúce tlačivo  - Prihláška na externé štúdium

Vyplňte prihlášku vo svojom počítači a pošlite nám ju mailom na adresu soskn@soskn.sk.

2. Tlačivo si Prihláška na externé štúdium vyplňte na počítači a vytlačte, alebo vytlačte prázdne tlačivo a vyplňte paličkovým písmom.

Takto vyplnenú prihlášku pošlite poštou na adresu školy: Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola, Bratislavská cesta 10, 945 25 Komárno

3. Môžete nás navštíviť priamo v priestoroch školy na Bratislavskej ceste 10, Komárno, kde si vypíšete tlačivo prihlášky, alebo prihlášku môžete osobne priniesť na už vopred vypísanom tlačive.

Zaevidovanie Vašej prihlášky doručenej mailom, poštou alebo osobne Vám obratom potvrdíme mailom !

Ak máte otázky týkajúce sa externého štúdia - kontaktujte nás na 035 7740 868 alebo mailom na soskn@soskn.sk.

TERMÍN podania prihlášok je do 31. 05. 2017!