Zváračská škola - Hegesztőiskola

Zváračská škola č. 241

Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola na Bratislavskej ceste 10 v Komárne oznamuje svojím žiakom 3. a 4. ročníkov, ako aj verejnosti (fyzickým a právnickým osobám), že sa na našej škole v priestoroch dielne vykonávajú zváračské kurzy pre metódy:

• Z-E1   kurz zvárania elektrickým oblúkom obalenou elektródou
  • Z-M1  kurz zvárania v ochrannej atmosfére taviacou sa elektródou
  • Z-G1   kurz zvárania plameňom
  • D-G2  rezanie a drážkovanie kyslíkom

Vykonáva sa aj predlžovanie platnosti zváračských preukazov pre všetky metódy zvárania. Zváračské kurzy a periodické preskúšanie zváračov škola zabezpečuje pre žiakov i pre širokú verejnosť. Po ukončení základného zváračského kurzu je možné získať certifikát európskeho zvárača.

Vedúci zváračskej školy č. 241:

Ing. Leopold Tóth

Skúšobný orgán zváračskej školy:

Ing. Lóránt Ostatník

Inštruktori zvárania:

István Kiss

Kontakt :        Zváračská škola č. 241

Stredná odborná škola technická -

Műszaki Szakközépiskola

Bratislavská cesta č.10

E-mail školy: soskn@soskn.sk

241 – es számú hegesztőiskola

A Pozsonyi út 10. szám alatt található Műszaki Szakközépiskola értesíti a 3. – 4. évfolyamban tanuló diákjait, továbbá a nagyközönséget (fizikai és jogi személyeket), hogy iskolánk műhelyében a következő hegesztőtanfolyamok indulnak:

• Z-E1   bevont elektródás elektromos ívhegesztés
  • Z-M1  fogyóelektródás védőgázas hegesztés
  • Z-G1   lánghegesztés
  • D-G2  vágás és hornyolás lánggal

Foglalkozunk még  különféle hegesztő igazolványok érvényességi idejének meghosszabbításával is. Az iskola a hegesztőtanfolyamokat és a rendszeres hegesztővizsgákat biztosítja a diákok és a széles nagyközönség számára is. A hegesztőtanfolyam elvégzése után lehetőség van az EU-n belül elismert nemzetközi hegesztőoklevél megszerzésére.

A hegesztőiskola vezetője:

Ing. Leopold Tóth