• Deň otvorených dverí - Nyílt nap

• Riaditeľstvo Strednej odbornej školy technickej – Műszaki Szakközépiskola, Bratislavská cesta 10, 945 25 Komárno srdečne pozýva žiakov 8. a 9. ročníka ZŠ, výchovných poradcov, rodičov a učiteľov na Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať v piatok 10. novembra 2023.

V rámci programu DOD Vám ponúkame:

- informácie o vyučovaných odboroch a duálnom vzdelávaní,

- individuálnu komunikáciu so zmluvnými partnermi školy,

- pestrú prehliadku priestorov školy a v rámci nej:

- otvorené hodiny všeobecnovzdelávacích a odborných predmetov,

- otvorené dielne - pracoviská profesií stolár, maliar, strojný mechanik, obrábač kovov, automechanik, elektrotechnik, komerčný pracovník v doprave, grafik digitálnych médií.

Príchod návštevníkov očakávame od 8.30 h.

Z organizačných dôvodov Vás žiadame o potvrdenie účasti s uvedením počtu žiakov do 02. november 2023. V prípade záujmu o iný termín Vám radi vyhovieme.

👤Kontakty:

📞tel. č.: 035/7740 868

✉️e- mail: soskn@soskn.sk

Tešíme sa na Vašu návštevu!

---------------------------------------

A Stredná odborná škola technická – Műszaki Szakközépiskola Bratislavská cesta 10, 945 25 Komárno igazgatósága szeretettel meghívja az alapiskolák 8. és 9. osztályos tanulóit, nevelési tanácsadóit, a szülőket és a tanárokat a Nyílt napra, amelyre 2023. november 10-én, pénteken kerül sor 8:30 órai kezdettel.

A Nyílt napon a következő programokkal várjuk Önöket:

- információk a duális képzésről

- beszélgetés az iskola szerződéses partnereivel

- az iskola épületének és műhelyének megtekintése

- nyitott órák (általános és szaktantárgyak)

- nyitott műhelyek

Kérjük, részvételi szándékukat 2023. november 2-ig jelezzék az iskola elérhetőségein! Érdeklődés esetén természetesen más időpontban is állunk rendelkezésükre.

👤Elérhetőségeink:

📞tel.: 035/7740 868