• Reklamné produkty v škole - Reklám-termékek az iskolában

• Új reklám-termékek az iskolában

Az iskola reklámozása különösen a beiratkozási időszakban fontos, ám mi egész évben arra törekszünk, hogy a köztudatban maradjunk, és minél több leendő diákunkhoz eljusson a szakközépiskola által nyújtott képzések sora.

Évről évre járjuk a környező alapiskolákat, intézményünk és szakjaink bemutatásának céljából, és mindig viszünk magunkkal egy-egy, diákjaink által készített tárgyat. Ez fontos része az iskola arculatának, hiszen nincs jobb ajánlólevél a kézműves - ipari alkotásoknál!

Az iskola szórólapjait, plakátjait is már diákjaink készítik, grafika szakos tanáraink segítségével, így mélyítve el tudásukat a szakmában.

A jövőben is folytatjuk ezt a hagyományt, és az iskola arculatához illő termékekkel színesítjük látogatásainkat az alapiskolákban.

- Czifra Éva -