• Fotografická súťaž - Fotópályázat

• Vážený študenti!

Na našej škole  sa uskutoční 1. celoškolská fotografická súťaž. Každý žiak z našej školy sa môže  zúčastniť súťaže, tak  že pošle na doleuvedený  email jednu fotku z leta. Fotografiu ,ktorú si ty fotil  pošli nám ju, aby si mohol vyhrať z prvých troch miest. Fotografia má byť v JPG. Pod fotku napíš svoje celé meno aj triedu. Prvé tri najlepšie fotografie budú odmenené .

1.Celoškolská fotografická súťaž sa začína 10.10.2015 a končí 10.11.2015 .

Téma súťaže: Zážitky z leta

E-mail: Kissova.Katarina @soskn.sk

Kedves Diákok!

Iskolánkban meghirdetjük az 1. iskolai fotópályázatot. A pályázatra a nyárról készül legjobb fotóitokat várjuk, az alábbi e-mail címre. A pályázaton minden iskolánkban tanuló diák részt vehet.

A fotókat JPG formátumban várjuk, a neve pedig a saját neved és az osztályod legyen. Az első három helyezettet díjazzuk!

Az 1. Iskolai Fotópályázatra 2015. október 10-től várjuk a fényképeiteket. A verseny 2015. november 10-ig tart.

A fotópályázat témája: Nyári élményeim

E-mail: Kissova.Katarina @soskn.sk