• Rozlúčka so žiakmi III.DM, III.EM a III.FM triedy – Búcsú a III.DM, III.EM és a III.FM osztályok diákjaitól

• Dňa 17. júna 2024 sa na našej škole uskutočnila slávnostná rozlúčka so žiakmi III.DM, III.EM a III.FM triedy, ktorí svoje štúdium ukončia záverečnou skúškou.

V slávnostnom príhovore riaditeľka školy, Ing. Monika Virágová zhodnotila tri roky ich štúdia a s láskou privítala žiakov v tento významný deň, ich posledný deň v škole.

Jedna vážna kapitola sa uzatvára a začína sa nová. Začína sa životné obdobie plné výziev a noviniek, s novými priateľmi a doteraz nepoznanými situáciami.

Naše cesty sa pomaly rozdelia, ale dúfame, že sa niekedy opäť spoja. Podľa slov Lajosa Kassáka – Kto odišiel, odišiel, ale kto bol už raz u nás, nikdy nemôže od nás odísť navždy.“

Dovidenia!

Mgr. Erika Csintalan

2024. június 17-én iskolánkban ünnepélyes búcsút vettünk a III.DM, III.EM és a III.FM osztályok diákjaitól, akik tanulmányaikat záróvizsgával fejezik be.

Ünnepi beszédében az iskola igazgatónője, Ing. Virágová Monika értékelte a három év tanulmányait, és szeretettel köszöntötte a diákokat a jeles napon, az utolsó napjukon az iskolában.

Egy komoly fejezet lezárul, és egy új kezdődik. Egy kihívásokkal tarkított, újdonságokkal teli életszakasz veszi kezdetét, új barátokkal és eddig nem ismert helyzetekkel kiegészítve.

Útjaink hamarosan elválnak, de talán majd valahol ismét keresztezni fogják egymást. Kassák Lajost idézve „Aki elment, az elment, de aki egyszer nálunk volt, az többé sohasem mehet el tőlünk egészen.”

A viszontlátásra!

Mgr. Csintalan Erika