20. júna 2026 sme sa slávnostne rozlúčili so žiakmi končiacich tried trojročných odborov, ktorí svoje štúdium úspešne ukončili záverečnou skúškou.
Riaditeľka našej školy, Ing. Monika Virágová sa prihovorila našim žiakom a privítala ich pri tejto slávnostnej príležitosti. Tento deň bol trochu iný ako ostatné, pretože naši žiaci dnes naposledy prekročili brány našej školy. Doterajšia kapitola ich života sa uzatvára, aby uvoľnila miesto novej, neznámej etape, ktorá so sebou prináša nielen výzvy, ale aj nádeje. Naše cesty sa teraz rozchádzajú, no možno sa v nečakaných situáciách opäť stretneme.
K úspešnému zvládnutiu skúšok im zo srdca blahoželáme a všetkým prajeme veľa ďalších úspechov!
Mgr. Melánia Szélesová
2026. június 20-án ünnepélyes keretek között is elbúcsúztunk végzős, hároméves szakot végzett diákjainktól, akik tanulmányaikat sikeres záróvizsgával zárták.
Iskolánk igazgatónője, Ing. Virágová Monika ünnepélyes hangon szólt a végzős diákokhoz, szeretettel köszöntve őket a jeles nap alkalmából. Ez a nap kicsit más, mint a többi, hiszen diákokként utoljára lépték át iskolánk kapuit. Az eddigi fejezet lezárult életükben, hogy teret adjon az újnak, az ismeretlennek, amely nemcsak kihívásokkal, de reményekkel is teli. Útjaink ezennel elválnak, de talán váratlan helyzetekben újra látjuk egymást.
Sikeres vizsgáikhoz szívből gratulálunk, és kívánunk további sok sikert mindenkinek!
Mgr. Melánia Szélesová
